Jan Brskovský prezident LAA ČR – výzva k okamžitému odstoupení!

Dobrý den pane Brskovský,
na základě článku zde http://www.aeronoviny.cz/2017/04/25/laa-cr-a-jeje-kam-nas-to-zase-certi-nesou/ Vás vyzýváme k okamžitému odstoupení z funkce prezidenta LAA ČR. Pokud tak sám neučiníte do pondělí 15 5 2017, zbavíme Vás funkce legislativními prostředky.

Pane Brskovský, to vše negativní co se děje v LAA v tuto chvíli, je především Vaše chyba Vaše zásluha, Vaše vina. Na jedné straně publikujete v časopise Vašeho příbuzného spoustu krásných slov o svobodném a volném létání, ve skutečnosti však kryjete korupci, politikaření, praní špinavých peněz a daňové úniky v LAA. Sám, ačkoliv vystupujete jako aktivistický prezident, z LAA máte profit v řádu milionů korun ročně. Tomu se pane Brskovský říká vodu kážu, víno piji. Pokud neodstoupíte na základě této výzvy, vyženeme Vás z LAA s velkou a celonárodní ostudou. Zvažte proto přes víkend svoji situaci. V pondělí očekáváme na stránkách laacr.cz podání Vaší demise.

Sumasumárum
Estébák je estébák, je jedno jestli se jmenuje Babiš nebo Brskovský.. Lže, krade, podvádí, kryje korupci, zneužívá státních dotací. Brskovský, jakoby z oka Babišovi vypadl. Naprosto stejné praktiky, naprosto stejné sviňárny, naprosto stejná faleš, prolhanost a křivárna..