Drony závody, kadetící jsou nadšení!!!

Tak tady máme krásné drony závody a mistra ve světě.

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/437680-cech-se-vypracoval-mezi-svetovou-elitu-za-pouhe-dva-roky.html

A co my v AirCadets.cz? Studujeme a studujeme a ladíme rádia. Naštěstí těch rádíí v pásmu 2,4Ghz díky vrtulníkové minulosti Máchy máme několik polic, takže v tomto ohledu nemáme problém… Nicméně 150 km/h zatím opravdu nedosahujeme ani omylem:)))

FAI chrápe, AeČR a LAA mimo hru Díky Bohu!
Mamažeři FAI chrápou, na nový segment letectví se nechytají. Proto se tento segment vydal vlastní cestou. K přihlášce na závody nemusíte být členem žádně zprofanované organizace FAI ani přímo, ani zprostředkovaně. A to je výborné!! Jen tak dál!!

Milion dolarů v Redbullu? Asi těžko!! But there’s no money in it.
Zatímco v pochybné reklamní soutěži na limonádu vyděláte vítězstvím se svým mnoha milionovým strojem a také osobním riskem pár dolarů, tady jede o mnoho více!! „Největší takový závod byl v Dubaji, kde tým vítězného pilota vyhrál milion dolarů,” zdůraznil Nedvídek.
Zdroj: http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/dronfest-nabidl-i-netradicni-zavod-bezpilotnich-letounu-vitez-pojede-na-havaj-20160606.html
Halo kde jsme?? :)) Hehehe smějeme se v Aeronovinách… O RedBull soutěžích se výstižně říká: But there’s no money in it. Už jste viděli nějakou limonádovou soutěž, kde by se psalo o jakou cenu bojuje vítěz? My v Aeronovinách ještě ne! A přitom ve fotbale, tenisu, volejbalu a mnoha dalších posrtech je cena za pohár známa předem:))

Sumasumárum
Že by nové bitevní pole pro kadetíky neovlivněné svazarmovcem nebo estébákem z LAA? ? Jo tudy v dronech asi půjdeme! Máme obrovský prostor, nemáme žádné limity. Tohle je matrix a tudy vede cesta do budoucnosti. Je to divácky atraktivní, jsou v tom velké ceny, technika nestojí mnoho peněz a navíc těmito věcmi máme jisté a nezanedbatelné zkušenosti!! WOW!!!

Související linky:
http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/dronfest-nabidl-i-netradicni-zavod-bezpilotnich-letounu-vitez-pojede-na-havaj-20160606.html