Letecký psychopat Jiří Dodal

Dostáváme se k pokračování na naší věci. Tvrdě odpracované výsledky nepřišly zadarmo
Předpokládáme, že máme stejný cíl. Dostat pravdu mezi lidi o skutečné, dlouhodobé velmi cílevědomé práci, obětavosti Hany a Vladislava Zejdových vlastnímu, sportovnímu létání. A to nemluvím o minulém režimu.

Dokumenty a zkušenosti ukazují v čem je problém. Budeme postupně posílat další. Z velkého množství materiálů. Ty, které ve svém souhrnu ukazují jaký vliv na celý řídící systém naší společnosti mají lidé z pozadí. Lidé, kteří se rychle dostali k majetku společnosti a následně lehce korumpují úředníky státní správy. Máme uvedené odzkoušené i na vlastních 2 případech v “naší obci, v Brně” Vidíme hlavní 2 současné cíle:

Dodala jako iniciátora, organizátora blokáží a tvůrce pomluv s vyvrcholením v soudní žalobě na Vladislava Zejdy. Peníze společnosti použil pro své cíle, z našeho pohledu prakticky likvidoval vývoj plachtařského sportu v ČR. Došlo i k likvidaci rozbíhajících se obchodů s leteckou technikou do Indie a Austrálie v řádu mld Kč.
Rehabilitace Hany Zejdové, se všemi důsledky. Po dřívějším, předcházejícím jednání v parlamentu znovu jinou cestou. Práce se začíná již rozbíhat.